Krize ve vztahu

Martin Flamich zeptal se před 3 týdny

Mam invalidni duchod prvniho stupne kde je ve zprave napsano ze bych nemel byt ve stresu a byt v klidu. Asi pred 6ti roky jsme s partnerkou koupili rozestavěný dům a svépomocí jsme ho dostaveli. Obcas jsme si u domu dali nejake pivo a pak se stalo ze jsme sli do restaurace na zelene pivo a vznikla mezi nami vymena názorů a ja partnerce privrel nohu do dveri a poranil ji koleno se kterim musela na operaci. Bylo to kvuli tomu ze ji nedělám šťastnou. Bylo to v roce 2019, já se jí omluvil a nic se z toho nedělalo. A tím jsme asi krizi ve vztahu jsem myslím zavinil já která se postupně jak se dům dostavil prohlubování. Vedli jsme z má strany hezky partnerský život až do události která se stala začátkem srpna 2023. Tomu ale předcházelo osocovani z různých věci i když jsem byl třeba pracovně mimo domov, aji komunikace se zhoršila. Poté jsme posedely za barákem a dali si nějaké pivo a při rozhovoru to vyústilo ze mi partnerka několikrát sproste nadavala do debilu a já ji říkal at to nedělá, nepřestává a ji narazil na trajekt a tím ji způsobil otřes mozku. Měla doma syny kteří později začali bránit a odzduchli ne od ní, pak ji zavolali sanitku Já jsem se z tohoto vymanit a šel si lehnout, poté dojela sanitka a policie která mě dala dychnout kvůli alkoholu. Mal jsem 0,5 promile, partnerce v nemocnici naměřili 0,7 promile. Pal jsem byl odvezen na vyšetřování a do věznice, druhý den mě propustili ale nesměl jsem měsíc do domu. Nicméně tet se vracím zpátky a jak partnerka tak i její synové z toho mají trauma, ale z partnerkou již komunikujeme v klidu a neví zda má smysl znova pokusit se vybudovat vztah. A to se vzdávám alkoholu a rád bych začal úplně znova. A ptám  se sám sebe, má to cenu nebo ne?
Děkuji za odpověď 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.