Krize ve vztahu

Enginel zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, ráda bych se poradila, co dělat když partner je hodně urážlivý a všechno si bere hned k srdci. Je o 10let mladší než já, mě 38 mám dceru z prvního vztahu a s ním nyní syna 3 roky. Nedávno, jsme se nepohodli u rodinné hry, když syna chytl za ruku a já mu v zápalu vzteku, řekla s prominutím nas…r si , 2 dny se mnou nemluvil, az když já začala první s ním mluvit. Nyní, se ke mě chová jako k cizí osobě, ze všech špatných věci viní jen mě… nedávnou mi řekl, že se netěší z práce domů na mě ani na vlastní ho syna, jen na dceru mou, se kterou na se nyní vychází v celku dobře. Nedotkne se mě, nic…. tvrdí, že jsem mu taky žádnou lásku nedokázovala…a že naposled co mě měl rád, že je když jsem čekala syna… pořád, to není mezi námi vyřešeno, jen mlčí, když s ním začnu hovořit, neví co říkat… vůbec si neuvědomují, že mě to takto ničí, a to hlavně psychicky… vidí, jen sebe ale druhou stranu nebere…už vícekrát mě vyhazoval, s dětmi ze mu je jedno kde skončíme apod…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 dny

MIlá E.,
doporučuji manželskou poradnu. Bohužel to vypadá na vskutku dlouhodobý partnerský problém. Něco se pokazilo. Na obnovu vztahu musí být dva. Ráda s vámi budu spolupracovat – bud osobně nebo online.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.