krizový stav

Bara zeptal se před 7 měsíců

Chtěla bych se zeptat,co mám dělat ve vztahu,kdy ten druhy je stále naštvaný,vůbec nemluví a ani nechce nic řešit.A pokud se zeptám,jestli mu něco vadí,odpoví ze ne,ale ze mne asi ano.Jsme spolu 23 let,děti odešli už po svém životě a já vůbec nevím,jestli v tomhle chci pokračovat,prece jenom máme před sebou ještě třeba dalších 20 let.je mi padesát,mu 45 a ani spolu už nežijeme intimne. A skoro vůbec nemluvíme,maximálně o jídle. Děkuji za odpověď.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Báro,
ano, to není partnerský vztah, který by vám přinášel radost. Doporučuji, abyste se věnovala sobě, třeba se stavte na konzultaci a sama se ptejte, co vás těší a co si dopřejete. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.