krlze

Lucie zeptal se před 3 roky

Dobrý den, prosím o pomoc ohledně mého přítele, jsme spolu půl roku, všechno bylo super, měli jsme velké plány i když uznávám že vše bylo trošku uspěchané tak jsem pomalu naznačovala že musíme zmírnit, uznávám i že všechno beru moc vážně a že mohl dostat strach. Jenže v prosinci nastal zlom, šlo o nedorozumění a špatnou komunikaci, pak jsme dostali Corona virus, prvně on pak já, takže jsme se měsíc neviděli a pak přišel s tím že chce konec, když se mu snažím něco vysvětlit tak pak že neví i jsme se shodli vlastně na tom co musíme změnit a na čem zapracovat.. a jednou mi řekne že to bude dobrý, pak přeci jen konec .. na tomhle vztahu mi hodně záleží a moc vás prosím je tady nějaký způsob jak by se to dalo zachránit? Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Lucie,
ráda bych vám dala kompetentní odpověd, ale je to velmi abstraktní – dojděte případně společně do poradny.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.