Láska

Karolína Masáková zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, obracím se na vás, možná pro radu nebo možná jen pro pohled na situaci, protože sama jsem úplně ztracená.
Před rokem jsem potkala dívku, která se do mě zamilovala, V tu dobu jsem byla po těžkém rozchodu A nebyla jsem schopná se od té osoby z minulosti odpoutat. Léčila jsem si svoje zlomené srdce na dívce která se mi objevila v téhle mojí špatné době. A dnes mám totiž pocit, že jsme byly spřízněné duše a pořád jsme. Jenže to jsem pochopila až dnes. Po roce jsme spolu začli znovu mluvit a scházet se. A já se do ní opravdu a hluboce zamilovala. Ale teď už bez otěží na zádech. Jenže problém nastává v tu chvíli, kde jsem jí před tím rokem ublížila a lhala jsem jí do očí o tom jak to mezi námi cítím, nalhávala jsem si před rokem lásku, Jen abych se vyléčila.
Dnes když jsem vyléčená, uvědomila jsem si, Že ona je ten člověk se kterým chci být. Jenže tím že jsem Lhala o svých citech k ní jsem naprosto ztratila její důvěru.
Vyznala jsem jí svoje city, Ale ona mi je tentokrát nevěří. Proto se na vás obracím. Protože já ji nedokážu odříznout ze svého života. Momentálně je to jediný důvod proč vůbec chci ráno vstát, Žiju jen proto že jí alespoň uvidím. Vím že mě má pořád ráda. Jen opravdu nevím jak dál a jak pokračovat. Protože tohle mě hrozně ničí. Moc bych si přála aby se ke mně vrátila se zase zpátky. Tentokrát jsem schopná jí dát opravdu pravou a hlubokou lásku. Jenže ona má strach že to tak znovu nebude.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milá Kajo,
láska je křehká, někdy je třeba přijmout, že co se stalo nejde odestát … holt k lásce patří i dopřát druhému jeho svobodu a respektovat jeho cestu … 
Strach není dobrý rádce, ale lhaní sobě ani druhému také ne – tak holky – mužete zkusit mluvit na toto téma a být upřímne a chápající a respektující … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.