Láska

Jana zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den. S manželem jsme spolu 25 let. Vzdy jsem byla v sexu víc akční já než můj muž a časem se to ještě prohloubilo.Potrebuji cítit manželovu lásku a při milování to hluboce prožívám a manžel i když tvrdí, že mě miluje při milování ho nezajímá, zda mě uspokojí, hlavně, že on dosáhne svého. Vždy se vymluví, že to je proto, že neměl dlouho sex, jenže ono mu to stačí jedou za měsíc a co se týká mého uspokojení, tak to mám tak 3x za rok, protože jinak je většinou dříve hotov než já. Vůbec ho to nezajímá. Mě to mrzí, protože já se snažím, abychom spolu souzneli, ale to prostě nejde, když se snažím jenom já. Už mám chuť si najít milence a na všechno se vykašlat. Nevím, co mám dělat? Chci žít a ne přežívat. Děkuji za radu. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 týdny

Jani, 
naprosto vás chápu a přeji hodně štěstí. Žijte. (jen s mužskejma je to potíž, ale někdy se může zadařit …  chtějte muže, který se chce vyvíjet … ) někdy muže probere, když mu žena začne odcházet… 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.