Láska?

Jitka zeptal se před 2 týdny

Dobrý den. Asi před 6 roky jsem pracovala ve firmě, kde jsem se zakoukala do kolegy a on do mě. Velmi to mezi námi jiskřilo, ale moc jsem se prala s tím, abych nepodvedla manžela. Po roce odolávání jsem z práce raději odešla, abych zachovala manželství a vlastně i celou rodinu (máme děti). A manželem jsem už 20 let, mám ho moc ráda, ale láska jako trám to není. Ale neumím si ani představit ho odvést. Od této příhody s tím mužem uběhlo už hodně let asi šest let. Jenže je že stejného města, jako já a čím dál víc máme na sebe štěstí a potkáváme se. Oba děláme, že nic, že se neznáme. Je to divný, ale cítím, jak to pořád jiskří a on jak se na mě dívá a já když kolem něho projdu jsem jak opřená. Dost na něho myslím. Je to opravdu zvláštní věc. Poradíte prosím, co a tím udělat? Jak ho dostat z hlavy? Jak se chovat, když jo potkám? Je vidno, že se oba tzv.červenáme. Dekuji 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.