Luuuuu

Lenka zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den, prosím vás má dotaz mám milence vím že je to špatně já jsem Nezadána to on je zadany viděli jsme se osobně po roce a myslela sem si že sex bude wau, ale poprvé byl hned což mi lichotilo a tak se snažil mě uspokojit rukou já se nějak nemohla uvolnit kvůli nervozitě, ale pak jsem se rozvasnila a naskočila s chuti na něj on říkal že je jeste penis citlivý po první erekci ale já jaksi musela naskočit ale v průběhu se mě zeptal je gumový že? Já řekla že ne nepoznala jsem to a i tak sem se udělala ale on ne. Když mě dělal rukou byl opet mokrý tak co sem udělala špatně?… Mohl si myslet že já orgasmus předstírám už kdysi se mě na to ptal ale já ho fakt měla. Pak už se mu nepostavil a druhé kolo se jaksi nekonalo. Beru si to osobně že ho asi málo rajcuju což mě trápí celkem dost je to možné? Nevím jestli se ho na to zeptat ať se ho nějak nedotknu aby si nemyslel že jsem byla nespokojena. Nevím co mám dělat ale trápí mě to. Je teď pracovně vytížený jeho vztah je založený na chci mit dítě tak si našel holku
ze láska se dostaví snad ne? Ona byla jediná kdo svolila. Otázkaa která mě zajímá je: je možné že ho málo vzrusuju? Ale když mě dělal rukou byl opet mokrý. Beru si to moc osobně? Je možné že by to nemuselo být mnou?co sem udělala špatně? Mám se na to zeptat? Pokud ano jak? Děkuji a prosím o odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Lenko,
tak, jak jsem přesvědčena, že tělo je prolnuto s duší, tak jsem přesvědčena, že sexualita je prolnuta se vztahovostí. Ani jedno výše uvedené není jednoduchá fyzika. V sexualitě je ve hře jedna bytost a její tělo a duše (a součástí toho jsou vztahy k rodičum, ženám, mužům, vztah k sobě, k tělu…) a druhá bytost s tímtéž. Vaše psaní působí zmateně – i popisuje zmatenost na mnoha úrovních … v takové situaci čekat zdraví – to je naivní .
Mno, uvidíte, co vám život přinese a jaká to budou poznání.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.