Lze si vsugeroval nemoc

Tomáš zeptal se před 4 roky

Dobrý den, měl bych dotaz je možné pokud trpíte psychickými problémy a soustředite se na jeden druh nemoci, přečtěte si příznaky a podobně. Mohlo by se popřípadě stát že se u vás nějaké ty příznaky objeví. Pupínky na kůži , únava, pocení a podobně. Děkuji předem za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Tomáši,
naštěstí netrpím psychickými problémy…. ;) – jen mi nesedí, že je to psáno, jako by se to dělo mně. Vím, že se ptáte na někoho, asi na sebe…. tak příště, prosím, psát: „Když někdo trpí psychickými obtíži, může se stát, že….“
Ohledně vašeho dotazu, ano, může si příznaky vsugerovat, ale na stranu druhou, návštěvu lékaři s popsanými příznaky doporučuji. Celkově doporučuji nalézt cestu očisty….
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.