Lze takto vytvořit vztah?

Tereza zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
před měsícem jsem na internetu poznala zajímavého muže, rozumíme si, jsme si hodně podobní i životním stylem a v podstatě si nemáme co vytknout. Cca po týdnu psaní jsme si začali vyměňovat lichotky a vyznávat si větší sympatie, pravidelně jsme si i posílali fotky a psali si v průběhu celého dne, nabralo to docela vysoké obrátky a oba jsme ze sebe byli ,,hotoví“. Tím, že on má 2 práce, děti ve své péči a nebydlíme blízko u sebe nemáme moc příležitostí se sejít, takže jsme se viděli 2x během prvních třech týdnů a vše pořád nasvědčovalo, že by jsme postupem času mohli vybudovat vztah, jenže těsně před 3. setkáním to nadšení nějak bez příčiny vzájemně ,,vyšumělo“ a při té 3. schůzce už líbání, objímání atd probíhalo spíš trochu vynuceně. Od té doby si píšeme méně a vlastně nás to k sobě přitahuje až když to vypadá, že na jedné straně zmizel zájem, ale v okamžiku kdy se ujistíme, že oba stále zájem máme, tak se zase odmlčíme. Mrzí mě to, dlouho jsem nepoznala chlapa, se kterým bych si takhle sedla a nechci o něj přijít, ale nejsem si jistá, jestli tohle někam vede. Dá se tato situace nějak řešit, zkusit s ním o tom promluvit nebo je lepší kontakt přerušit?
Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Terezko,
je to období vzájemného otukávání a zkoumání sebe … jde o to, jak vám pracují srdce… 
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.