Lži

Lucie22 zeptal se před 2 roky

Dobrý den
Mám problém s přítelem. Nedávno jsem se dozvěděla, že mě už asi 3 roky obelhává a půjčuje si rychlopůjčky na internetu. Byly to peníze na naše společné užití, když nám třeba nevycházely před výplatou, tak místo toho, aby řekl, že už máme málo peněz, půjčil si, abych byla v klidu, že peníze máme. Nicméně, od té doby, co to vím, jsem si myslela, že už bude klid. Že ví, že všechno vím, že už nebude o ničem lhát a bude ke mě upřímný, aby se všechno včas řešilo. Ty půjčky totiž nechal zajít dost daleko a my teď budeme mít co dělat, abychom to uplatili. Asi před půl rokem se to dozvěděla jeho mamka, když s ním šla do banky kvůli upomínkám, které neustále chodily na jejich adresu a tam jí všechno tohle sdělili. I přes to, že to jeho mamka věděla, měla přístup a kontrolu nad jeho účtem, on pokračoval a půjčoval si dál. Teď o tom vím i já. Mám kontrolu jad jeho účtem. Zjistila jsem, že platí, ani nevím co, ale on neni schopný mi říct pravdu, co to je. Pořád si vymýšlí nějaké nesmyslné výmluvy a snaží se všechno oddalovat. Vůbec nevím, jak ho přimět k tomu, aby ke mě byl upřímný, nelhal a neobelhával mě a aby se nebál mi cokoli říct. Jsem z toho už vyčerpaná, z té nedůvěry. Kdyby nám šlo nějak pomoct, poradit, abychom zachránili náš vztah a nemuseli jít od sebe, byla bych moc vděčná. 
Mockrát děkuji za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.