Má milenku?

Novotná zeptal se před 1 rokem

Mám asi rok přítele, je mu 47 let. Vídáme se skoro každý den večer a buď přespím u něj nebo on u mě. Půl víkendu také trávíme spolu. Před asi 5 týdny jsem u něj ve sprchovém koutu našla dlouhý černý vlas (já jsem blondýna), z legrace jsem mu řekla, že si musí dávat na ty milenky pozor, že u něj ztrácí vlasy. Nevypadal nijak překvapeně, řekl, že neví kde se tam vlas vzal, ještě se ptal svého syna, který tam také bydlí, ale ten tam slečnu neměl. Vzal to  celé jako legraci a dál jsme o tom nemluvili. A včera jsem objevila u něj další dlouhý černý vlas, tentokrát na straně postele kde ležím obvykle já, na pelesti. Opět jsem mu vlas ukázala jako by v legraci, opět mi řekl, že neví kde se tam vzal a za chvíli si dělal srandu že tam ty vlasy nosím já, abych mu mohla vynadat. Mě už ale nějak smích přechází, je možné aby to opravdu byla náhoda? Nemám na muže zrovna štěstí a začínám mít strach, že jsem znovu naletěla.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá N.,
chápu, že jste zbystřila – víc vám neodpovím…. 
Holt vnímejte … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.