Mám dál bojovat?

L zeptal se před 3 roky

Dobrý den, 
Chtěla bych Vás poprosit o radu a odborný názor na svůj problém. Byla jsem s přítelem 2 roky, přičemž jsme se po roce na čtvrt roku rozešli. Od 2. Rozchodu je to už 3/4 roku a my se stále vídáme. Do teď jsem u něho i bydlela a všechno vypadalo, jako bychom spolu žili jako plnohodnotní partneři. Já ho stále miluji a vidím, že on ke mně také cítí něco víc, i když to neříká. Přesto však nechce vztah a já se trápím. Moje hlava chápe, že si v mnoha věcech nerozumíme a trápí nás to oba dva. On chce klid a mic neřešit. Ja bohužel často něco řeším. Jsem totiž dost přecitlivělá a beru si věci osobně. Ráda bych s tím nějak bojovala, ale nejde mi to… je nam spolu hezky, bavime se, smejeme se, vsechno klape a pak se vzdy neco semele… většinou já nějakým způsobem nakousnu to, co moje hlava chápe, ale srdce ne. Jsem ve stavu, kdy mi vlastne dává, ale zároveň hned v zápětí na to bere tu mou naději v partnerství. Jenže Vím, že v tomto stavu „ničeho“ nebudu dál schopná fungovat. Na druhou stranu moje srdce pro něho stále bije a já na něho nedokážu přestat myslet. Myslíte, že máme ještě šanci? Je nějaká možnost jak bojovat se svou přecitlivělosti? Jak si nebrat věci tak osobně? Myslíte, že má cenu po 2 rozchodech stále bojovat o jeho lásku? Pro mě je to výjimečná osoba a já si stojím za názorem, že to cenu má. Ráda bych však znala i pohled odborníka. 
Děkuji Vám mnohokrát za odpověď 
L.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.