Mám deprese?

Kateřina Šrutová zeptal se před 2 roky

Celé dny bych jen proležela a nic nedělala. Nemohu se dokopat k jakékoliv fyzické aktivitě, i když stále nabírám na hmotnosti. Máma do mě pořád ‚hučí‘, jak se ničím, jak se sebou tímhle způsobem nikdy nebudu spokojená, ale mně to můj stav akorát zhoršuje. Nezažívam již prakticky žádnou radost, musím ji většinu času předstírat kvůli lidem okolo. Občas mám i myšlenky na sebevraždu, i když vím, že to není správná cesta. Tu správnou ale nemohu najít. Přijde mi, že jsem všemi neustále kontrolována a že všichni čekají na to, až zklamu, nebo naopak uspěji, ale mě ten pocit kontroly nedělá dobře. Jak se od všech těchto emocí mohu oprostit?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Katko,
skutečně to působí jako deprese .. doporučuji spolupráci s psychiatrii – nejlépe s Národním ústavem duševního zdraví … 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.