Mám strach ze svého přítele, že mi zas a zas ublíží

Lilly zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, v poslední době mám strašné pocity strachu ze svého přítele. Nesnáším když na mě křičí, když se chová povýšeně, když mi ubližuje svými slovy, které mě následně bolí a já si v duchu říkám, proč takového člověka miluji, když mi dokáže z momentu na moment ublížit tak moc. Je agresivní, hlučný, já se cítím strašně bezmocně, že vůbec něco takové prožívám a mám pocit méněcennosti. Sama bych se pro všechny rozdala a udělala vše na 100% a obětovala se, ale přítel mě vždy přesvědčuje, že jsem ta nejhorší a dělám chyby. Chce samotu, chce kamarády, stěžuje si, že má i vlastní život, a ten není můj byznys. Nevím, kde dělám chybu. Chová se jako boss. A já jsem jeho otrok? Proč mě miluje, a za minutu mě nesnáší pro to, že se starám a bojím se o něj? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá lily,
je to lekce pro vás – sama sobě, svému srdci řící, že miluje lásku … a uvdět, že to, co přichází od „přítele“ není Láska … to bolí … a jestli v sobě máte vuli k lásce, tak tento destruktivní princip zastavíte a své rozbolavělé srdce uzdravíte, řeknete mu: otevřelo jsi se člověku, který neumí milovat, který tě nemiluje …  musím tě pomilovat já a uzdravit, abys mohlo být hezké a láskou vyvážené ….  ten „přítel“ ti ukázal, jak málo miluješ sebe….
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.