Mama naviazaná na syna

Monika zeptal se před 2 roky

Dobry den, s priatelom mame 3mes synceka. Pred otehotnenim sme nemali az tak dobry vztah, ale som dalsia naivka, co si myslela, ze dieta vztah zlepsi. Aj sa zlepsil, nemali sme skoro ziadne problemy.. Ocakavala som, ze sa pomaly pocas tehotenstva ku mne prestahuje, spaval u mna, ale stale chodieval domov k mame po robote sa osprchovat, najest a potom prisiel ku mne. Problem je, ze to robi stale. Povedala som mu, ze mi to vadi, ze sme uz rodina, ze by z roboty mal chodit domov… a on mi na to povedal ze to bude robit stale a ze to menit nebude. Jeho mama, miesto toho, aby mu povedala ze ma uz rodinu, aby sa prestahoval, ona mu nadalej pere, vari. Povedala som aj jej, ze sa mi to nepaci a ona na to ze ved mozem byt rada, ze aspon mi nenosi spinave monterky zo stavby domov. No som proste v soku z jeho rodiny, lebo ze u nich je to normalne a prirodzene. Moje okolie to vnima zase tak ako ja. Dokonca moj 15r syn z prveho vztahu nechape, ze to takto robi. Ja mam 37, priatel 42r. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Moniko,
bohužel je třeba uvidět to, že jste samostatná jednotka, že otec vašeho druhého dítěte s vámi netvoří jednotku … jede na sebe … je třeba, abyste uviděla, že jste samostatná, celistvá a svůj vztah k partnerovi přebudovala – vnímala ho jako otce dítěte a pomocníka. Doufám, že alespon nějak vám pomáhá – nečekejte od něj více, než dává … vím, že je to těžké a že jste ve velmi zranitelném a citlivém období.
Přeji vše dobré 🌸♥️🌸

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.