Lucka zeptal se před 2 měsíci

Dobry den.Velmi me trapi chovani moji mamky (67let).Temer 40let,co jsem na svete se ji bojim,mam respekt a ja ani ona mi nedokaze rict,ze me ma rada a ja ji.Porad neco resi,porouci I nasim detem .Ma pichlave reci I na nasi dceru a ta uz za ni nechce jezdit.Kazdy rok na vysvedceni prijede jak tajfun,sjede decka,jak se hrozne uci a odjede.Nedokaze me nikdy za nic pochvalit,cely zivot delam vsechno spatne.Uz mam nekdy chut vsechno sbalit a odjet nekam moc daleko,uz ji nemohu poslouchat Manzel uz taky nevi,co s ni,kdyz neco rekne,hned se urazi a pak se dobu neozve.Tatinek uz nezije,tak si s nim ani o tom nemuzu promluvit.On byl vzdy moji oporou.Dekuji za odpoved.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsícem

Milá Lucko,
je někdy moc smutné, jak v rodinách si lidé zbytečně ubližují …. tím, že nerespektují svébytnost druhého a nevidí jeho obyčejné lidské bytí s právem na vlastní vývoj…. Vám mohu nabídnout individuální setkání a naučit vás základ v tom, jak se nenechat zranovat, jak sebe ochránit … jak zpracovat své celoživotní zranění – netvrdím, že na to stačí jedno setkání, ale nasměrování a nějaký krok v té věci během jednoho/dvou setkání udělat můžeme…  Budu se těšit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.