manipulace

Magda zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,měla jsem milence,kterého jsem opravdu moc milovala,ale mám rodinu a od rodiny bych neodešla.Mám dvě malé děti.bylo pro mě velmi bolestivé ho opustit,aby mohl mít vlastní rodinu.Začala se okolo něj motat jiná slečna ale ujištoval mě že je to pouze kamarádka a že miluje pouze mě.V té době jsme ještě udržovali milenecký poměr.Jenže jak se ukázalo pozděli cca 3 měsíce chodil s ní i se mnou.Lhal mi v tom co dělá,až jsem na to sama přišla že má ještě jednu ženu.Já mu budoucnost slíbit nemohla,ale stále mi tvrdil,že miluje mě a ona je jen jistota a že jí miluje taky ,ale né tolik jako mě.měsíc po skončení našeho poměru jí požádal o ruku,což mě docela sejmulo.Ovšem neustále mi píše jak miluje mě,že se mu o mě zdá a že se ve snech k sobě vracíme.chápu,že si našel jinou ženu,ale proč vztah se mnou řádně neukončil.Je jeho jednání opravdu z lásky a nebo se mnou manipuluje?Věřím,že vzdát se mě bylo pro něj těžké a tak udržoval poměr s námi oběma.nebo mě v tom držel schválně,aby mi ublížil?Říkal,že ve vztahu musí být důvěra a abych mu věřila,že jsem jediná a já mu opravdu věřila.Cítím obrovskou křivdu a nerozumím jeho chování.děkuji za odpověd .Magda

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.