manipulativni-chovani

David zeptal se před 3 roky

Před nějakou dobou jsem se seznámil s holkou která mi zpočátku zatajila že má partnera a měl jsem s ní sex, až poté mi to řekla. Nadále jsme v tom pokračovali, a stalo se to několikrát. Když jsem byl s ní, chovala se jako partnerka, mazlení a jiné věci. Neustále jsem musel tuto holku chválit jak je krásná a dokonalá, a ona mi často říkala který muž se líbí a jak by s ním něco měla. Musel jsem být neustále v roli obdivovatele a \“tajtrdlíka\“. Přesto ty společné chvíle byly super a city tam byly dle ní jen z mé strany. Mnohokrát mě dávala najevo že by vztah možná i šel ale když sem na ní byl hodný, řekla mi že nemá zájem. Vídali jsme se a chovali se k sobě jako partneři ale ona mi vždy řekla že vztah semnou nechce. Že ji jen chybí co jí partner nedává, přijde mi to jako pěkná sviňárna. Vždy když sem se pokusil o navázání vztahu, hrubě mě odmítla. A když sem se choval že mi to bylo jedno, zase o mě stála a chtěla abych ji obdivoval. Říkala mi, že ji budu podvádět, že když budu mít jistotu, už si ji nebudu vážit, že nejsem vztahový typ. Ale já ji mám moc rád a není to vůbec pravda, naživo je vše v pohodě ale přes psaní mi skoro nevěnuje pozornost. Udržuje mě v neustálém napětí, a zároveň chce být i s tím přítelem. Vůbec nemá výčitky svědomí že ho podvádí, furt se u něj drží. Mě by zajímalo proč to dělá, proč stojí o vztah s někým koho podvádí? O sobě mluví jako že ji chce spousta mužů, vychloubá se a musí být neustále obdivována. Přitom naživo je ke mě velmi ochotná, jídlo připraví a jiné věci. Řekla mi že sem jediný muž do kterého se nikdy nezamilovala, že sem ji nezaujal. Ale stále je semnou v kontaktu a to prý ani v sexu nejsem nějak extra dobry. Nevím proč si mě furt udržuje a štve ji, když se mi nějaká líbí, když o mě nemá zájem. Tak se chci touto cestou zeptat, jestli je tohle normální. Se takto chovat, sem z ní už psychicky dost zničeny ale jí to nevadí. Děkuju za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Davide,
je to docela sobecké a sadistické. Proč to dělá? To nevíme a je třeba uvidět, že to prostě tak je a položit si otázku, proč si potřebujete nachat tak ubližovat… vím, že zamilovanost je zrádná, je však třeba začít se sebou pracovat tak, jako byste byl nemocný závislostí na té ženě.
Když budete mít chut s tématem popracovat, ozvěte se… https://rovena.info/kontakty.html
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.