Manipulator

Julia zeptal se před 1 rokem

Dobry den, chci poradit. Ted jsem se rozesla s přítelem se kterým jsem byla 3mesice.protoze mi po 2 m vlezl do soukromí a četl veskere me konverzace. Musela jsem mit zaplou polohu gps aby vedel kde jsem. A dost mi pri hádkách vyčítal co vse pro me a děti dela. Partner je plně nevidomí, vím ze ma strach. Ale nevěří mi i třeba ze jdu ven s kamaradkou, nebo ze me navštíví ona. Da se to nejak zvladnout? Říkám si zda se to da napravit, protože jsem ho milovala a moje male děti taky. Byl pozorný, ale vzápětí si na dost věci stěžoval i když tim třeba myslel na me-treba ze me nedovede k vrcholu během sexu, a ze musi byt nekde problém.. A tak dále. Rada bych aby to bylo zdravé. A nevím jak to ukočirovat. Tvrdí že to bude uz dobrý, ze se změní a ze chce mit prostě rodinu snama-nemuze mit sve děti. Ale nechci se neustále podřizovat a vlastně se vzdávat přátel a td. Dekuji za odpověď. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Juli,
poděkujte, že jste uviděla tyto rysy a nesoulad tak brzo …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.