Manipulator

Mia zeptal se před 10 měsíců

Moj byvaly zamestnavatel je manipulator, narcis. Viem, ze narcis /  manipulator nema empatiu. Ako ho donutit, aby splnil to, co napisal do pracovnej zmluvy? Ked som ho o to ziadala, tak ma vyhodil z prace. Pomoze hanba zo zverejnenia, alebo on len zo seba spravi obet, chudacika pred vsetkymi a zo mna monstrum, co mu chce iba ublizit? Jeden sud som uz prehrala, nakolko nemam peniaze na advokatov. Je vobec nieco, co URCITE pohne s manipulatorom? Dakujem za odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

MILá Mio,
zaručené není nic, maximálně reagují na trest na vlastní nepohodlí. Do toho asi nepujdete … takže rada pro vás – propustte minulost … a jdete dál… energií do minulosti ubíráte energii sobě v přítomnosti… (nechápu justici … co na to váš právník? – ale to je třeba brát tak, že nelpíte na výsledku, abyste nepřicházela o svou životní energii)
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.