Manipulátor nebo jsem blazen

Radka zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den chci se zeptat můj přítel mi většinou něco naslibuje nikdy to nesplní momentálně bydlím v garáži u něj u baráku na zahradě on si je doma v teplíčku já mrazu v garáži Už čtyři měsíce přišla jsem o práci předtím jsem ho rok a půl živila strana se o něj teď má práci on Já jsem bez práce i když sháním ale peníze vždycky nějaký seženu většinou po něm nic nechci ale když po něm chci jen se zeptám on myslí pak kolem toho udělá obrovský hodinový prostě nějaký přednášky přes zprávy pak mi nebere telefon neodpovídá vždycky přijde z výmluvu že usnul xkrát jsem se dozvěděla že byl někde prostě jako že s kamarádem ve finále jsem zjistila že byl z 20 letou holkou údajně spolu nic neměli ale se mnou nespí většinou i když já bych chtěla a vždycky mi něco neslibuje pak to nesplní a já se tisíckrát po zprávách ptám doprošů se žebram škemrám jak idiot i o  krajíc chleba několik hodin a pak jsem prostě ta největší kráva otravuji prudím jsem vzala do černá nebo já nevím prostě vždycky potřebuji prej aby bylo všechno po mým ať už tomu dosáhnu ve zlém nebo v dobrém ale vždycky musí být po mým prý vždycky to otočí proti mně i to že když se dozvím že mi lhal že z nějakého jeho průšvihu a lhaní kdy mi řekl že byl s nějakým Láďou a ve finále se omylem náhodou dozvím že to byla dvacetiletá Anet mladá šlapka a feťačka tak ještě mě rozbil hubu a já jsem byla vlastně ta špatná že mi lhal protože žárlím že jsem magor přitom já jsem mu vždycky říkala mně nevadí se baví s holkama vždyť s nima dívem když s nima zachlastat j ale nelži mi normálně mi to řekni Když mi lžeš neřekneš mi to já si to pak dozvím tak co si můžu myslet přece vztah neznamená vězení a zákaz zbavení si holky s klukama kluci s holkama já co si o tom mám myslet mohla bych vám přeposlat i SMSky mezi náma který si píšem abyste věděla ale já už jsem úplně zoufalá a úplně na dně mě bolí úplně u srdce a trápím se a hrozně miluji ale na druhou stranu chlap pro kterého jsem až na posledním místě a musím se ho doprošovat o každou kravinu a on mě nikdy nemusel Já jsem mu všechno dala automaticky Tak jak mě učili babička ještě prababička tak prostě má být automaticky jednou i nahoře jeden podruhé druhý jak je to v nemoci ve zdraví v bohatství i v chudobě prostě tak to má být mě umřely děti už je to dlouho ale prostě na dušičky ani jednou se mnou nebyl ani jednou se mnou nešel zapálit svíčky a to jsou jenom zlomky Já nevím co si o tom mám myslet Děkuji moc za odpověď potřebuji vaši radu bohužel jsem teď v situaci musím žebrat i o kurku chleba takže Děkuji za odpověď Radka a hezký svátky

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Radko,
zvláštní příběh – jestli by nestálo za to popřemýšlet, jak se postavit na vlastní nohy – někde by vám měli pomoci najít bydlení, třeba i s příspěvkem na bydlení – to je práce sociálního odboru – občanské poradny ve městě – poptat se, kam se obrátit. A k tomu práci. Nebo mne napadá nějakou práci s ubytováním – občas to bývá na horských chatách. 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.