Manžel má obsese

Jitka zeptal se před 1 rokem

Manžel měl obsese,ale když odešel do penze,jeho chování se graduje a začíná být na mě agresivní.Když jsem mu poradila  návštěvu odborníka,jeho agresivita se ještě více zvýraznila.Zatim je to slovní agrese vůči mě,mám strach o jeho zdraví.Nemůže spát, soustředit se na určitou činnost,má špatné myšlenky,. nedokáže relaxovat.Jak s ním mám žít?Nechci ho opustit ale má láska už není tak velká,jako dřív a ochlazuje.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Jitko,
třeba byste to mohla probrat alespon s obvodním lékařem, jestli by si ho třeba nepozval na pravidelnou prohlídku a nenabídl mu třeba na spánek nějaká vhodná antidepresíva … která by třeba doporučil psychiatr – nejsou antidepresíva jako antidepresíva. 
Můžete spolu dělat řízené meditace podle youtube.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.