Manžel mě uhodil

Nisa zeptal se před 2 roky

Dobrý večer jsem mim manželé 18 let miloval mě miluje nykdy životě by mě neuhodil je dobrej táta i manžel ale bohužel se opil doma na Sylvestra kamarádi ale bohužel tu noc jse popral jedním chlapem a já za ním utíkala pak jsem mu vynadala a on jse otočil a jednu mi vlepil a chytl mě za vlasy pak jsem utekla až jsem stoho vondlela nykdi jsme takové problém neměly nykdy se to nestálo on začal brečet a omluvil jse a prej jsi nepamatuje že mě uhodil a bolýho to brečí a boji se že odnej odejdu já ho milují máme spolu dvě děti ale já se bojím teď že ho budu nenávidět. Nebudu ho už milovat přitom ho miluju a moc ale když jsi nato spojenu jemi zle a teď moc necejetim lásku nevím co mám dělat jeto pár dnů děkuju moc za odpověď

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.