Manzel vyhrozuje, ze mi vezme deti

Anna zeptal se před 1 rokem

Dobry den, jsem ve ctyrletem manzelstvi, z nehoz se narodily 3 deti (4 roky, 2 a pul a 3 mesice). Otehotnela jsem po 3 tydnech znamosti a manzela poznavam poradne az ted „za pochodu“, pricemz zjistuji, ze nase pohledy na svet a zivot jsou velmi odlisne, mame zcela odlisnou vychovu, pochazime z jinych prostredi a obcas to dost skripe. Na muj vkus az prilis casto (1-2x mesicne) dojde k hadce, bohuzel vetsinou pred detmi, kde litaji sprosta slova a manzel mi v takovych chvilich nekolikrat rekl, ze se mam sbalit a vypadnout, protoze to je jeho dum a jeho deti zustanou tam s nim. Pravda je, ze moje rodina bydli 300 km daleko a jinam se pripadne s detmi uchylit nemohu, coz je zrejme dost daleko od jejich aktualniho domova a prostredi, v nemz vyrustaji, takze se bojim, ze by u pripadneho rozvodu soud deti opravdu prirkl manzelovi. Citim se zahnana do kouta a bez moznosti vychodiska, deti jsou muj zivot a nechci si nechat vyhrozovat. Dekuji za vhled.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Ann,
čím jsou děti menší, tím menší roli hraje bydliště při rozhodování o tom, kde děti budou  … ještě nejsou školy, kroužky… 
Mno, jestli máte děti raději než manžela – není moc vyhlídka na spokojené manželství pro oba … a to se muže změnit… 
Učinte to, co ucinit musíte … 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.