Manželka

Mužů zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den mám dotaz vždycky když manželce něco vytknu nebo ji řeknu proč neudělala nějakou věc nebo ji jen poradím vždycky to vztahne na sebe a rekne ze je nejhorší vše co ji řeknu tak je hned oheň na střeše a hádáme se a když to chci s ni v klidu probrat co je za problém pokaždé se urazí a naštve ze jsou všichni proti ni a už je i taková ze někde něco se ji nezdá tak to svede na svyho tatky ze ju zas někde pomluvil a řekl o no skarede věci nevím jak už dal miluji ji ale ona nechce si popovídat vždycky se urazí a odejde rekne to nemá cenu zase jsem nejhorší pořadíte mi prosím jak tohle řešit?dekuji 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milý muži,
doporučuji společnou návštěvu poradny – Ráda vás uvidím v partnerské poradně V Nymburce nebo Praze. Nebo v partnerské poradně online. Obecně lze říci, že se jedná o nevelké sebevědomí a neschopnost pracovat se svými pocity.

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.