Manzelka a dite na ceste

Kecam zeptal se před 2 roky

Dobry den. Resim takovy nenadaly problem,kdy jsme se spolecne s kolegou do sebe zamilovali. Ani jeden z nas tohle nikdy nezazil. Kompletne vse mezi nami funguje. Je pro me partnerem,kterejo jsem vzdy hledala. Ma to ovsem nekolik hacku. Je neceleho 3/4 zenaty a aby toho nebylo malo,pred nedavnem mi oznamil,ze je jeho manzelka tehotna. Dite melo vzniknout udajne zhruba 3 tydny pred tim,nez jsme se poznali. Manzelka zjistila,ze je tehotna az po delsi dobe. Kdyz mu to oznamila,on mi o tom dva mesice lhal. Tvrdil,ze se bal,ze o me prijde. Pote,co mi to oznamil jsem se zhroutila. Meli jsme se spolu stehivat,vyklizeli spolecne uz i muj byt. Ted,ikdyz vi,ze je tehotna,chce ji byt oporou do porodu, ale pote,ze budoi dite vychovavat separatne. Ze podle nej je to tak daleko lepsi,aby dite netrpelo. Cela moje rodina a okoli ho nenavidi. Tvrdi mi,ze mamzelku nikdy neopusti. Nikdo ale nevidi a nevi,co mezi sebou mame. Neni mi 20,abych verila jen tak nejakym pohadkam. Je to prvni muz v mem zivote,kteremu verim. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Kecko,
chápu, že je to situace pro všechny zúčastněné emocionálně náročná. Moc nerozumím, proč ho okolí nenávidí, k čemu je to dobré…  Jak se muž rozhodne, to nevím, vím, že v těchto situacích to je měnlivé, někdy tak, někdy onak… Každopádně doporučuji soucit se všemi zúčastněnými … pro těhotnou ženu to jistě také není těhotenství snů … Z mé zkušenosti byste se měla vnitřně se stáhnout, dát prostor k tomu, aby manželská dvojice sama pořešila, co je třeba…. pokud budete ta, která muže ukradne, může v budoucnu taková energie působit i na vás…. chápu, že to bolí, zachovávejte si však důstojnost … 
Přeji vše dobré.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.