Manzelka posila nahe fotky jinemu

Karel zeptal se před 3 roky

Dobry den, mam otazku manzelka posilala nahe fotky jinemu muži prisel jsem na to nahodou kdyz utopila telefon a ja se ho snazil opravit tak tam na me neco vyskakalo mluvil jsem o tom sni dali jsme dohromady co je spatne mezi nami ja se snazim ale uni je videt jak si stale schovava telefon a obcas si snim stale napise kdyz zapnu ten utopenej tak se mi to ukaze uz nevim jak dal aby si snim nepsala dost me to psychicky likviduje ani poradne nespim fotky uz mu tedy udajne neposila ale kdyz se na to zeptam proc to delala tak je jako kdyz pichnu do vosiho hnizda. Dekuji Karel

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Karle, 
doporučuji mne kontaktovat s cílem zvládnout své emoční přesvědčení ohledně prožité situace. Protože to, že tuto situaci máte emočně obsazenou nepomáhá anii vám, ani vztahu. Ohledně kvality a perspektivy vašeho vztahu se vyjádřit nemohu, protože o něm a vaší ženě vím příliš málo.
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.