Manželku sem přestal přitahovat

Petr zeptal se před 2 roky

Dobrý den , prosím o radu . S manželkou sme spolu 5 let ( 2,5letýho syna). A už půl roku řešíme problém jménem intimnost a sex. Už skoro půl roku spolu nic nemáme a mě to hrozně trápí. Manželka mi řekla, že si neumí poručit, že jí fyzicky nic neříkám, že neví co má dělat .
 
Prosím poradtě

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Petře, bohužel, pokud se to nezmění, je třeba si uvědomit, že vaše partnerství skončilo. Nevím, jaké to bylo před početím… někdy se stává, že ženy hledají otce pro dítě … to pak často takto dopadá….  Pokud by manželka stála o spolupráci, může se u mne stavit na konzultaci a proberu s ní možnosti…. a uvidí, zda je to pro ni přijatelné …. 
Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.