Manželova mladá svobodná kamarádka

Hana zeptal se před 8 měsíců

Již před rokem jsem náhodně zjistila, že se můj 66 letý manžel za mými zády schází s 33 letou svobodnou dcerou svého bratrance. Vím, že si telefonují, píší zprávy, když manžel jede do Prahy, scházejí se prý v kavárně na kafe pouze v den kdy mají společné narozeniny (mně nikdy ani nepogratuluje ) a dnes, když od ní přišla esemeska, kterou se bál manżel přede mnou otevřít, dozvěděla jsem se, že se též scházejí před vánočními svátky. Tvrdí, že s ní nic nemá. Jeho synům je 38 a 41. Vloni, když jsem náhodnë přečetla zprávy ( o kterých tvrdil že nic nedostal) ve kterých jeho kamarádka určuje dny, kdy budou mít na sebe víc času, řekla jsem mu, že se mi to vůbec nelíbí a nepřejí si, aby se takto scházeli. Po 43 letech manželství mně to velmi psychicky zasáhlo . Nevím, jak se mám zachovat. Moc to bolí. Manžel se vůbec nesnaží získat nazpět mou ztracenou důvěru.Předem děkuji za radu   Hana

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Hanko,
chápu, že jste nemile překvapena tím, že s vámi toto nesdílel … jakpak se stalo, že spolu nesdílíte? manželství za sebou máte dlouhé, snad máte dost toho, co vás spojuje, co spolu sdílíte… opírejte se o to …  Upřímně moc nevím, co poradit, protože situaci neznám … nejvhodnější mi přijde zachovat klid a pozorovat…  pokud se stýkáte na společných akcích, tak se bezelstně poptat, jestli jsou vztahy strýcovsko neteřské. 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.