Manželská krize

vena zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den
S manželkou jsme 15let 2 děti 10 a 7,  před měsícem mi řekla co se semnou děje, že se nepřitulím a proč sní nechci spát (1-2x týdně mi nepřišlo málo) ale rovnou se přiznám že jsem asi před rokem neměl erekci a od té doby jsem se necítil úplně v klidu a nevěřil si. Od toho rozhovoru který proběhl v klidu bez hádek ale moc jsem tomu nevěnoval pozornost. Pak se stáhla o týden později mi řekla že neví jestli se mnou chce ještě být. Což byla ledová sprcha. Do té doby jsem byl šťastný chlap vše klapalo bez problémů, společně jsme plánovali, společně jsme se bavili, s dětmi jsme se bavili o výletech, rozuměli jsme si po všech stánkách v podstatě vše bylo zalité sluncem. Najednou obrat, žena nemá o nic zájem je chladná, když ji obejmu tak brečí. Na dotaz jestli je někdo jiný řekne ne ale dále se nechce bavit. Odejít nechce a ani já nemám odcházet. Je pořád zamyšlená a nemluví, do té doby jsme probírali vše. Večer když jdeme spát, stále chodí spát nahá. Znám ji a vím když budu tlačit moc tak se uzavře úplně, ale dělat nic už taky nejde. Nevím co mám dělat

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milý Veno,
uběhl nějaký čas od vašeho dotazu zde – kampak jste se posunuli? V obecné rovině bych doporučila konzultaci manželskou či partnerksou poradnu … lépe by se podařilo udělat diagnostiku stavu partnerství, partnerskou inventuru… a přápadně dát možnosti, jak dál… Je možné, že jste spolu nesdíleli své niterné pocity, frustrace, strachy a to vedlo k bolesti a odcizení .
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.