Anonym zeptal se před 1 měsícem

Zdravím,
S manzelem jsme se vzali teprve pred pul rokem, ale uz pred necelymi dvema mesici jsem citila, ze to nefunguje. Nedokazeme se na nicem dohodnout a vecne se jen hadame. Ja pak udelala blbost, ze jsem se odstehovala a chtela jsem podat zadost o rozvod (zila jsem tu chvilku s nekym jinym) manzel to vsechno vi a i presto by to chtel jeste zkusit spravit a zachranit nase manzelstvi. Jenze ja uz k nemu nedokazu citit to same jako driv, je to jako kdyby se ve me neco zmenilo. Nevim co mam ted delat dostala jsem se mezi dva chlapy a bud mohu zkusit zachranit manzelstvi kteremu stejne davam sanci maximalne na par mesicu (nevim jak dlouho bych mohla.byt s nekym jen z povinosti) a nebo zacit od znova, uplne novy zivot.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 týdny

Milá neznámá,
to, co popisujete, není dobrý základ pro životní vztah… Píšete: stejne davam sanci maximalne na par mesicu (nevim jak dlouho bych mohla.byt s nekym jen z povinnosti ) – v tom je celá odpověď – odejděte a propustte se ….
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.