manzelstvi-setrvat-nebo-opustit

Tina zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, Potřebuji poradit prosím. S manželem jsme spolu 7 let a 6 let jsme manželé a máme spolu dcerku. První rok manželství to byl pro nás jeden velký chaos.. nicméně od druhého roku manželství se tak nějak vše sklidnilo… Hádky ustáli a my jsme se \“propracovali na stejnou společnou cestu\“ během toho prvniho roku chaosu se ale stalo spousta věcí které mě bohužel dohání sem do přítomnosti a opravdu si nedovedu představit že bych stála vedle svého manžela dalších několik let. Svého manžela už nemiluji. On se ale opravdu velmi snaží abych byla šťastná aby mě a dceři nic nechybělo a miluje nás a nechce o nás přijít…. Všímám si ale zvláštního chovani a mám pocit že je to jeho chování známka zoufalství v jednu chvíli mi bere ruku a snaží se mě přesvědčit o tom že to spolu zvládneme atd .. a v druhé chvíli mě ruku odhazuje a vzteká se že já se nesnázím že je mi vše jedno jak to mezi námi bude atd…. Upřímně už mi to jedno je a jsem z těchto výstupů unavená. Nechci s ním trávit čas, nechci mluvit, odpovídat…. Jiného partnera nemám svého manžela jsem nikdy nepodvedla a ani jsem nepomyslela na to že bych někoho hledala nebo hledala takovéto \“jiskření, adrenalin,vzrušení\“. Jen jsem si uvědomila že chci být sama chci si život řídit sama. Manželovi jsem to samozřejmě řekla po pár dnech kdy na mě poznal že něco není v pořádku. Na jednu stranu nechci rozbít rodinu a ublížit mu.. na druhou stranu se nechci trápit protože je mi jasné že čím déle budeme takhle \“spolu\“ tak tím to bude horší. Předem děkuji za odpověď 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.