medulka

Jaroslava Medová zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den,nevím zda se mohu obrátit na Vás no zkusím to. Po dvou letech známosti jsem a hezkého vztahu, jsem opustila vše kde jsem žila a zcela se přestěhovala. Takže jsem si našla nové zaměstnání, zvykala si v novém městě, prostředí. No a po pár měsících mě můj přítel začal nedůvěřovat, protože byl prosinec měsíc náročný pro všechny pracující v obchodě, ještě v době covidu. Přítel mi začal vyčítat všechny směny na víc, nepravidelné chození, kontroloval mi rozpis z práce, dále začal sledovat modřiny, prohlížet mi špinavé spodní prádlo a dělal okolo všech těchto věcí neskutečné divadlo. Já jsem tomu nepřikládala až takový význam, vysvětlovala jsem ale bylo to asi marné….Začal se hubnout, denně mi jezdil naproti do práce. Až to skončilo tím, že viděl všude nevěru. Po práci jsem byli ihned spolu. Takže mi začal tvrdit, že si někoho zvu v pět ráno domů, než odjedeme do práce, že si nahrál i zvuky, že vidí fleky atd. Nevěřila jsem svým uším. Je to paranoia, nebo žárlivost ? Nevím.. No nic si připustit ze své strany nechce. Odstěhovala jsem se, protože to dál tak nešlo. Je to ještě žárlivost, nebo něco víc ? Alkohol u něj způsoboval agresi a tak na mě jednou zaútočil. Přivolala jsem policii, ta zavolala lékaře k mému ošetření. Mohu ještě něco udělat já sama, nebo je to zbytečné? Nejsme ted´spolu bydlím daleko. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milá Jarko,
smutné. Bohužel to pusobí jako psychotická žárlivost.  Bohužel by měl vyhledat lékaře i on – a řešit své psychické stavy …  Bohužel vy v té věci moc konat nemužete. 
Přeji vše dobré.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.