Milenka

Nevím zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, po 1 roce a 4 měsících jsem se rozhodla říct manželce od přítele že ji podvádí. Po tom přišli spolu ke mě domů on si sbalil věci a šel. Po dvou dnech jsem je viděla spolu jak jsi jdou i s dítětem nakoupit. Mám šanci na to že se ke mě vrátí nebo ona mu to odpustila a dá mu šanci nebo co si o tom mám myslet?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

MIlá Milenko,
to nevím. Otevřela jste situaci – dala ji do pohybu – přeji vám, abyste unesla, co vidíte. Byť  jejich manželství je narušené, rozhodl se zůstat v rodině, kteoru založil – at k tomu má duvody jakékoliv. To, že vám náhoda ukázala společný nákup, bych brala jako informaci, kterou máte zpracovat.
Máte zkušenost, že pokud vstupujete do vztahu se zadaným mužem, tak to má své nádherné výšiny ale také bolesti …. 
Nechť jsou všechny bytosti štastné v souladu s řádem přirozenosti. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.