Milsnwc

Věra zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem 10 let vdaná, mám 5 let milence, děti nemám. Bála jsem se z manželství odejít. Chtěl po mě 5 let ať odejdu. Milenec mi ne přímo oznámil že si našel mladší, že už nevydržel čekat. Odešla jsem k rodičům bydlet. Milenec chtěl po mě čas a celkově to bylo takové zmatené, nevím co dělat, napsal mi že mladou miluje a že mu ukázala lepsi život. Ale psal mi věty že v tom nikdo není a že ať mu dám čas, že neví jestli mě miluje…. Nevím co dělat prosím o radu jak ho získat zpět, už se neponizuji a nepíšu mu 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Věro,
chápu, že jste se citově zranila a zamotala – bohužel čas je faktor a v některých situacích funguje jako tětiva … nezbývá nic jiného než se stáhnout k sobě, ke své síle a lásce a nechat věcem volný průběh – nezbývá nic jiného než důvěřovat, že věci plynou tak, jak mají?
Co manžel?
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.