Miluji jiného

Denisa zeptal se před 1 rokem

Zdravím, mám docela velký problém. Mám nejlepšího kamaráda s kterým se často výdám, před 3mi lety mi pomohl udělat vztah s jedním úžasným klukem. Byla jsem s ním šťastná až do nedávna kdy jsem ke svému nejlepšímu příteli začala cítit něco víc. Sešla jsem se s ním a svěřila se mu, ale zjistili jsme že naše láska je oboustraná. Jenomže mě je líto mého partnera, už spolu bydlíme a nevím jak by zvládl stěhování ode mě, je citově hodně slabí. A to ještě není celý problém. Můj nejlepší kamarád je docela hezký chlap(je mu 25, mě je 18), střídá holky jako “ponožky” každý měsíc má jinou a já se bojím aby to se mnou nebylo stejné. A abych ve výsledku nepřišla o oba. Věkový rozdíl mi vůbec nevadí i přes to si hodně rozumíme. Přítel to ví co k sobě cítíme a je z toho docela psychicky hodně špatný tak to potřebuju co nejrychleji vyřešit ať netrápím nás všechny. Moje otázka teda zní- mám se rozejít s partnerem a být s mým nejlepším přítelem nebo mám své city potlačovat a nechat to tak jak to je? Je to pro mě hodně těžká situace protože lásce se bohužel nedá poručit. Prosím vás o radu a děkuji moc za odpověď. Hezký den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá denisko,
je třeba mít v souladu Myšlenky – city/lásku – tělo … vnímejte, co vás kam vede … a jak s tím lze pracovat…
 v tuto chvíli vám řeknu, že city potlačovat je vůči sobě nevhodné, sebepoškozující … může se s nimi pracovat, transformovat, poznávat … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.