minulost

D zeptal se před 3 roky

Dobrý den, jsem na dně.. Byla jsem dřív špatná holka.. hodně jsem chodila pít a dělala blbosti a furt nějací kluci na akcích a podobně.. pro mě to byla zábava.. já si říkala, že alespoň jednou budu mít vzpomínky.. ale bože.. teď mi bude 20 a já jsem z toho v depresích a nemůžu si odpustit.. Spala jsem sice jenom se 2, ale moje poprvé probíhalo v 16 na zábavě, na poli.. já se tak neskutečně nenávidím.. nemůžu si odpustit.. pořád na to musím myslet.. pořád kvůli tomu brečím.. co mám dělat? Divný je, že to začalo až tak před měsícem a netáhne se to se mnou celý ty roky.. Já bych se přes to chtěla strašně přenést ale užírá mě to a nemůžu se na sebe ani podívat.. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá D.
to, že jsi sama sebe odsoudila, přišlo z ničeho nic? V obecné rovině je potřeba mít soucit s tou špatnou holkou – prostě to v té chvíli tak cítila, potřebovala si zažít… nevěděla to, co víte ted… a co je vlastně to, co víte? Že chcete mít život bez alkoholu, že v něm chcete mít lásku ke svému tělu?  Tak je třeba mít i lásku ke své minulosti…. přijmout se se vším všudy – to je láska i sebeláska.
Kdybyste chtěla, mohu vás naučit léčebnou meditací a můžeme spolu projít krůček k sebepřijetí k sebecítění. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.