Minulý život

Jakub S. zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den, s přítelkyní jsme spolu necelý rok, ale ona má tendence se stýkat se svým bývalým se kterým chodila asi 4 roky, snaží se s ním stýkat za mými zády, už se mi povedlo se jí párkrát vyhmátnout že je někde kde být nemá a právě se svým ex, vždy se dušuje že s ním nic nemá a ani nechce mít, a že on ji taky už nechce, koneckonců jejich vztah ztroskotal na tom že spolu v posledních fázích jejich vztahu nespali a že jim to v posteli neklapalo … mě je ale krajně nepříjemné že se s ním stýká, kór když mě před ní pomlouvá a ona není schoplna se mě zastat.. má otázka zní, jak se chovat/ zachovat ? Tolerovat, netolerovat ? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milý Jakube.
Ach jo, to je bolest mnohých – neumí domilovat a být volní pro nový vztah … ano, ex byl a žije – může se stát, že se potkají, ale obvykle není důvod k častému kontaktu a ke kontaktu za zády nového partnera. Kecy, že s ním nic nemá jsou kecy, má s ním tajemství před vámi… lže vám … 
Co lidem dává takové chování? pocit vyjimečnosti… rezervy… naděje… 
Dejte partnerce přečíst tuto odpověd … a vyslechněte ji…  a vy zvažte, jestli s ní chcete ve vztahu pokračovat bez upřímnosti … dávat ultimáta nemá smysl – partner se bud chová svéprávně ze své vůle nebo jako malé dítě. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.