Moja dcéra má asi psichicke problemy

Raland zeptal se před 2 roky

Dobrý deň, chcel by som vas poprosiť o pomoc neviem co si mam o tom misliet mame 8 ročnú dcérku. Ktorá cca pred tizdnom začala mávať zle sny a celú noc plakala a začala až vracať tak sa bála. Potom už aj cez deň ostala z ničoho nič taka sklesnuta smutná a pukala si prsty na rukách keď sme sa jej špirálu vo jej je začala plakať že stále si spieva nejakú pesničku a tak dokonca aj v noci sa sa zobudí a vraví zze si spieva potom začne plakať a citujem mami coje to somnou prečo si stále spievam a tak. Poprosím o radu ďakujem. Išiel by som aj osobne ale momentálne sme v nemecku kde pracujem. Čakám na vás názor ak to bude vážne hneď ideme domou a navštívime odborníka veľmi sa bojíme prosím poradte

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Raland,
nebojte … strachem nic nevyřešíte… spíše přiživíte… Lidská psychika je složitá … zkuste ji dát námět, aby zkusila namalovat to, co ji vede ke zpěvu popřípad to, co ji zpěv přináší ….kdybych s dcerou měla pravovat osobně, předpokládala bych několik schůzek, při kterých bychom si s tématem pohrály …. je třeba vstoupit do imaginativního světa psychiky ….Přeji dobré rozhodnutí. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.