Nela zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den, mám menší problém. Před cca rokem a půl jsem se zamilovala do muže např. Tomáše. Často se nevídáme. Ale mám nějak pocit jako bych byla na něj nějak napojená. Dnes mi bratranci vyzpovídali, jestli někoho nemám. Řekla jsem že ne, ale pořád se v tom šťourali. Až jsem jim řekla, že se mi líbí Tomáš, neznají ho. Měla jsem pocit, jako že jim to mám říct. Nejdříve jsem zapírala, že se mi nikdo nelíbí, ale poté to šlo nějak samo. I kamarádky to ví docela dlouho. Vždy jsem vše tajila, kdo se mi líbí atd., ale teď je to jiné. Nějak se mi po vzpomínce na něj chce vše říct.  Líbí se mi krátce ještě jeden muž s kterým mám také docela dost společného, ale moje myšlenky mi pořád touží po Tomášovi. On nic neví a jsem na tady to slepá. Signály mi nic neříkají. Tomáše jsem neviděla už přes půl rok, ale mám pocit jako kdybych ho viděla nedávno. Pořád jsem zamilovaná a nejde se mi odmilovat. Ráno se vzbudím a za chvilku mi proletí myšlenka Tomáš, jak se asi má. Něco mi říká, že dobře. Někdy jako kdybych si s ním povídala nevědomě jen v myšlenkách. Vím, že vše jsou jen moje myšlenky, ale jak se od nich odtrhnout? Myslím si, že by o mě neměl stejně zájem jsem o 8 let mladší. Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne. Nela (18)

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 týdny

Milá Nelo,
muži jsou někdy méně citliví – nevím v tuto chvíli, co je Tomáš zač … ale obecně … pro váš klid by bylo dobré mu o svých citech říci a předem si říci, že jste natolik silná, že za svými city si stojíte a unesete odmítnutí. Když odmítne vaše city, budete vědět, že je potřeba zahájit proces propouštění a uvolnování pout… 
Možná by stálo za to, objednat se a probrat osobně varianty … tady stručně:
Prožijte následující: Miluji tě – miluješ mne – miluji se
Odpouštím ti – odpouštíš mi – odpouštím si 
žehnám ti – žehnáš mi – žehnám si 
A přeji tobě i sobě svobodu a propouštím tě ze všech svých polí v zájmu veškerenstva 
Možná bude třeba odhalit, na jakém základě to pouto běží…
Držím palce.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.