Možná nevěra

agentka zeptal se před 2 roky

Zdravím,mám dilema. S partnerem jsme pomalu 5 let. Za tu dobu už se tak trochu známe..kdo je co zvyklý,co kdo má a nemá rád..jde o sex. Můj partner nikdy nechtěl orálně uspokojit. Vždy když jsem se snažila, po pár vteřinách převzal kontrolu.. sám mě též neuspokojoval, i když jsem ho žádala,byl tam jen aby se neřeklo a končil..na dotaz, co dělám špatně, řekl že nic, že mě miluje, jsem krásná,jsem to nejlepší co ho potkalo..ale že ON NA TO NENÍ..NIC MU TO NEŘÍKÁ..předehře moc nedává..no..z mého pohledu sex neklape, komunikace na mrtvém bodě- vždyť je přece vše úplně skvělé.. Ať mu nekřivdím- opravdu skvělý sex byl vždy před tím,než něco provedl, co pro mě bylo bolestné.. naposledy co se stalo- opil se a před všemi mě ponížil, když o mě nehezky mluvil- bohužel,co jsem se následně dozvěděla nebylo poprvé- a dokonce,aby to nestačilo, nabízel styk jedné slečně, které se dvořil..neodpustila jsem mu, chtěla ho opustit..ale neopustila.. už mu nedokážu důvěřovat. Zjistila jsem,že si píše s několika slečnami..ale co,se nedozvím, vše si vymazává..můj pohled na věc je, že kdo nic neskrývá,ten nic neprovedl.. vymazává si určité zprávy s kamarády.. když se ho zeptám,proč si je vymazává, že mu to tam překáží..že mu vadí,že člověk se kterým si psal je v popředí..zahlédla jsem jednou zprávu,že mu slečna neznámá-nema ji uloženou- nabízí, že kdyby se nudil na kamarádové rozlučce se svobodou, že má za ní přijet.. samozřejmě to byla jedna ze zpráv,co asi zapomněl vymazat..na vše co se zeptám,co mi není jasné buď odpovídá že neví,nebo že si to nepamatuje..pak je protivný a tím debata končí. On se mi do tel též dívá,ale já nic neskrývám,cokoliv mu není jasné vysvětlím.
To jen pro objasnění mého vztahu..
Dnes po mě chtěl partner orální sex..když bylo po sexu, ptala jsem se,co se stalo.. odpověděl, že naposledy se mu to moc líbilo..že jsem asi změnila techniku..pravdou je,že dělám vše stále stejně.
Na férovku jsem se ho zeptala,jestli mi byl nevěrný. Vše popřel..ptala jsem se ho už po několikáté..asi jsem už paranoidní.. prohledávám mu tel pro důkaz, nesnáším se za to..ale ten pocit, že mi něco tají..!tak bych si přála mít v tom jasno!kdyby mi to řekl na rovinu..! Nikdy jsem se při svém pocitu nezmýlila..nikdy..vždy jsem přišla v nejméně vhodnou chvíli pro něj.. vždy jsem ho načapala při zakázaném.. prosím, potřebuju cizí náhled..mám se jít léčit?jsem blázen?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Agentko,
omlouvám se, ale je to pro mne trochu nepřehledné… co jsou domněnky a co jsou fakta…  od vás je příjemná otevřenost, že neskrýváte, nemáte problém komunikovat…. ale nevím, jak to má partner….
V obecné rovině platí presumkce neviny … také to, dbejte na to, co hezkého k vám přichází ….. je to fajn? je to v rovnováze? Je namístě si položit otázku, zda si nedůvěrou kazíte přítomnost nebo zda je vskutku oprávněná… Lépe bych situaci pochopila při osobním setkání – můžete přijít sama nebo s partnerem….
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.