muj-pritel-a-jeho-byvala-pritelkyne

Anděl zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, prosím o radu ve věci … Můj přítel má velmi dobrý vztah s bývalou přítelkyní, se kterou dříve žil v domácnosti. Nyní s ní chodí 3-4 krát týdně sportovat. Chodí jí pomáhat, když potřebuje a nebo si někam na něco dobrého sednout atd. Nelíbí se mi to, on si myslí, že když jsou kamarádi, že je to v pořádku a že má rád mě… Chtěla bych se prosím zeptat co s touhle situací dělat? Moc děkuji a přeji hezký den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Anděli,
vclku chápu, že vám to trochu vadí.  Chodá s ní na skupinový sport např. volejbal nebo něco jiného … jak jste dlouho spolu, jak je dlouho od ní …? příliš mnoho neznámých na rozumnou odpoved, je pravda, že pokud se nejedná o skupinový sport,  bylo by na hlubokou analýzu, co to dělá, co mu to dává … tu analýzu však nemužete provádět vy …  Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.