muj-pritel-a-jeho-byvala-pritelkyne

Blanka zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den Nevím co dělat. Přítel se v červnu vrátil po 5letech z Vězení.. Celou dobu jsem tam jezdila na návštěvy, Byla oporou;psala mu dopisi, posílala balíky .Celou dobu jsem věřila;že až ho pusti budeme spolu bydlet.2 měsíce před propuštěním mi oznamil ,ze bude lepší když bude bydlet sám, najde si byt a . Týden po propuštění začal pracovat v Německu (tři tydny -mesic je v Německu a domů jede na týden -14dnu. Volno si užívá , pořád někde je.Spolu trávíme 2-4dny .Casto spi u kamaradky která ho miluje, Přítel ji bere jako kamarádku.Kdyz jsem mu řekla, se to nedělá spat u kamarádky,a necítím se dobře.Rekl , že to do budoucna vyřeší ať na něj netlacim. Nejsem šťastná a nevím co delat.MILUJI HO ale ničí me to  Dekuji za odpověď Blanka 
 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Blanko,
odpovídám až po delší době – věřím, že jste zustala při sobě a situaci vyhodnotila jako nerovnou … je třeba nastavit rovnováhu … abyste nevydávala více energie než dostáváte … jinak byste se vyčerpala a nebyla spokojená … pusobí to tak, že „přítel“ není nastaven na bližší vztah … budte ráda, že vás nechce zneužívat na blízko… že to nechává „každý na svých nohách, samostatně“.
Vnímejte, odkud energie přichází.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.