Můj přítel na mě kašle

Lilyia zeptal se před 3 roky

Můj přítel mi už vůbec nevolá, ani mi nepíše. Vždycky se musim ozvat já. Ani se moc často nevídáme, pořád je v práci, nebo ve škole (nebydlíme spolu). Když jsem mu říkala, že jsem smutná, že už mi vůbec nevolá, řikal, ze vůbec nemá čas :( ale že ví že by mi asi měl volat častějc. Dřív mi volal hlavně on a náš vztah byl z jeho popudu. Když jsme spolu všechno je fajn, úplně v pohodě. Ale potom jsme úplně bez kontaktu, někdy i týden. Snažim se mu dát prostor, nejsme spolu moc dlouho a asi toho má teď moc. Ale často mám pocit, že na mě úplně kašle a nezajímám ho. Ale pak ho zase vidim, nebo slyšim a odpustim mu to. Nevím, co mám dělat, rozejít se nechci, mám ho fakt ráda, ale vždycky se začnu bát, že on mě už ne

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Lili,
k tomu  je těžké se nějak vyjadřovat – muži obecně mají více prožívání k tomu tady a ted – moudří muži však vědí, že o ženu je třeba pečovat pozorností … že se jim to vrátí … takže konstruktivní muž si dá do svého vnitřního programu, moje milá je ráda, když ji zavolám nebo pošlu zprávičku, tak to pro ni každý den udělám – ne z pocitu oběti, povinnosti, ale protože jsem rád tím, kdo dělá radost a pečuje o milovanou…. jsou muži, kteří toto nechápou a nemívají štastné vztahy, protože mají frustrovanou ženu…. 
Vám mohu doporučit, uberte na aktivitě, stáhněte se, nevolejte, třeba to taky nevezměte, mějte svůj program a uvidíte, zda přijde…. vztah nemůže být krmen jen jednou stranou ….
Jinak se k vám nemohu mnoho vyjádřit, nevím, v jaké fázi života a vztahu se nacházíte….
Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.