Může náš vztah vydržet

Katka zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
chci se zeptat. S partnerem jsme teprve na začátku vztahu. Ale miluju ho a cítím, že on miluje mě a dává mi to najevo jak jen může. Máme ale problém se sexem. Pokud se milujeme, je to vždy krásné, ale když jde o orální sex, je zdrženlivý. Upřímně jsem se ho na to zeptala, proč už se tomu vyhýbá a on mi upřímně odpověděl, že mám pro něj zvláštní puch tam dole. Je opravdu hodně pracovně vytížený a často unavený, takže sex máme tak 2x do týdne. Ale zajímalo by mě, zda je možné udělat něco s tím jak žena dole voní a chutná a jestli je možné, aby takový vztah vydržel? On mi voní i chutná. Moje tělo jemu voní, jen „tam“ moc ne.
děkuji za odpověď Katka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milá Katko,
nechte tomu volný pruběh … dopřejte si tantrické milování tj. přijímání těla jeden druhého … meditovat tak, že jeden jen tak leží a druhý ho vnímá – třeba jen tak v příjemném prostředí 20minut  ….  netlačte se nikdo do ničeho … a neberte to dramaticky … když si budete hrát, bude to volnější … gelíčky ochucené… také stojí za zvážení strava … 
Přeji vše dobré…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.