Nadávky hádky a alkohol

Petra Křenková zeptal se před 4 roky

Dobrý den,prosím o radu co s naším manželstvím?Manžel dost pije pivo a panáky.Mluví sprostě a poslední dobou je nervozní z práce a vše svaluje na mě a pak od vlivem piva začne mi nadávat a snižovat mé sebevědomí?Jeho slova jsi na nic,namaluj si prdel na obličej atd…Nějak bych to vše přežila jen začal už i nadávat synovi,který se ho hrozně bojí.Jsem teď v špatném období před časem mi zemřela mamka a on toho vysloveně využívá.děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milá Petro,
tak si kladu otázku, kolik hezkého toho v manželství zažíváte – já to nevím. 
Pokud momentální situaci budeme brát jako cvičební výzvu, pak je to výzva na osobní jistotu a důvěru v sebe. Pokud v té věci máte pochybnosti, začnete na tom pracovat at už knihami, webináři, semináři na živo…. „i když mi manžel říká věci, které mne bolí, mám se ráda a přijímám se…“ 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.