Nadmerne premysleni

Ela zeptal se před 3 roky

Dobry den,
Chci poprosit doporucit nejake leky,(anxiolytika? Antidepresiva?proste neco) ktere sklidni tok myslenek, proste aby mozek nemel potrebu porad vsechno rozebirat, proc, co a jak.. 
A to i v noci, premyslim nad lidma, proc se chovaji ke mne tak a tak, namyslim si pravdelodobne, ze mne nemaji v lasce, neumim se rozhodovat, moc premyslim nad vsim, proste nejradsi bych mozek vypla a nemyslela…  Abych se vyspala, musim pouzit leky na spani, abych alespon v noci nepremyslela. DEKUJI
 
Stres mam v praci, v osobnim zivote a ze vseho uz. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá El,
a co se naučit nějak systematicky pracovat se sebou? Utřídit myšlenky s psychologem, naučit se přenést pozornost ke svému vnitřnímu klidu a síle?  Psychofarmaka vám nejlépe zvolí psychiatr. Když budete chtít. Můžete se objednat na online konzultaci. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.