Nastavení financí ve vztahu

Reba zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den,
mám na Vás dotaz ohledně rozložení finanční zodpovědnosti ve vztahu.
Začínám se vídat s mužem, o kterém tuším, že je ve svém zaměstnání (o trochu) lépe ohodnocen. Zatím jsme o našich příjmech nemluvili. Ráda bych se podílela na společných výdajích stejnou měrou, ale bojím se, že bych mu poté nestačila. Teď se v placení na našich schůzkách střdáme. V mém zaměstnání mi už dva roky nezvýšili plat i přes to, že jsem se snažila vyjednávat. Je mi skoro 30 let a ráda bych měla více úspor a zajištění, ale bohužel až teď jsem v situaci, kdy se mi daří něco také dávat stranou.

Jaký je podle vás správný postup jak tuto věc ve vztahu nastavit, aby obě strany byly spokojené?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Rebo,
odpovím tak trochu od lesa: přečtěte si knihu Mars a Venuše si spolu začínají . Následně vám mohu pomoci zvládnout vlastní nejsitoty a pochybnosti o sobě. Budu se těšit  a držím palce. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.