Nebavil mě sex

Andrejka zeptal se před 2 roky

Dobrý den, 
mluvila jsem se svým přítelem a nějak jsme došli na sex a minule vztahy. Řekla jsem mu, ze se mi sex vlastně před nim nikdy nelíbil. Z toho vznikla polohadka kdy mi řekl “to není možný, tomu nevěřím to takhle být nemůže”
ptal se mě totiž proč jsem tedy se svým minulým partnerem spala. Nevěděla jsem jak to vysvětlit. Proste jsem to dělala protože jinak by ten vztah nefungoval. Pak jsem měla i par partnerů jen na sex z čehož s jedním jsem spala asi 20x. Proč? Nevím protože jsem se asi hledala. Přišlo mi divny ze mě nevzrusuji tak jsem to zkoušela zas a zas. 
pritelovi to přijde divné a ja nevím jak mu to mám vysvětlit a hlavně mě docela urazil tím když řekl, ze to proste nemůže být pravda. Citila jsem se souzena a ze se mě ani nesnaží pochopit. Nás sex je skvělý a poprvé za život v 21 letech chápu co je to sex a proč je kolem toho takové haló. Také mi řekl, ze je možné ze si to jen nalhavam to ze se mi sex nelíbil ale ja vím, ze to tak 100% není. Poznám přeci když se mi fyzicky něco nelíbí. Pamatuji si jak jsem měla strach spát s bývalým, protože jsem věděla, ze nebudu mokrá a ze do mě nebude moct vstoupit. Samozřejmě se ani jeden partner nesnažil udělat dobře i mě ne jen sobě a kolikrát byl ten sex extrémně na sucho aniž by jim to došlo. Teď takový problém nemám. Přítel mě skoro vždy vzruší a když ne tak mu řeknu a on mi jde mezi nohy nejdřív si mě připraví a pak jdeme na to. 
malé tohle proste nechápe a ja asi nenacházím slova jak mu to vysvětlit. 
Děkuji moc A.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Andrejko,
na co se mne ptáte? Já vím, že je to možné… sexualita ženy je alchymie a skrývá v sobě zranění minulých generací, propojení srdce a genitálií a to prostě není jen tak … proto by si muž měl otevření ženy velmi vážit a ctít ji. Když ženy zachází se svou sexualitou jako muži, dávají své tělo aniž by byli milovány a aniž by milovali, došlo k tomu, že muži si žen neváží a tak…  Proč vám partner nevěří, tomu nerozumím… asi nevnímá, že v minulých stoletích ženy s tělem zacházeli tak jako vy s minulým partnerem … obchod – aby vztah fungoval, aby muž nevyváděl, aby měla bezpečí pro sebe a děti… často se ženy od těla odosobnili … 
Přála bych vám, aby partner ctil a miloval  vači lásku, tělo, joni … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.